דברו אלי

הקשר עם העוקבות שלי חשוב לי מאוד. אם יש כל דבר שתרצו לדבר איתי עליו ולא מתאים לכן ליצור קשר במדיה החברתית או אם מדובר בהזמנת הרצאות, שיתופי פעולה עיסקיים ומידע על מפגשי  swag you style אשמח שתשאירו פרטים ואחזור אליכן.
יח״צנים? תעצרו לקרוא רגע:
אני מברכת על כל שיתוף פעולה בין בלוגרים לבין מותגים, אבל חשוב לי שתבינו שאני בלוגרית מזן קצת אחר. אי אפשר לקנות את דעתי בכסף או מוצרים, אני ממליצה אך ורק על מוצרים ומותגים שמתאימים לתפיסת העולם שלי ולעולם התוכן שלי. הנאמנות שלי היא לקהל העוקבות שלי לפני הכל ואני לא מעלה תוכן מסחרי ללא תשלום. הפרסום אצלי אפקטיבי, הקהילות שלי קונות כל דבר שאני ממליצה עליו ולכן יש מחיר לעבודה שלי. 

4 Comments

 • אנונימי

  היי זוהר,
  אני לא כל כך יודעת איך לפנות אליך אבל מצאתי את התמונה שלך באינטרנט ורציתי להביא לידיעתך…
  יכול להיות שזה בסדר או שהבחור ביקש רשות אבל אם לא אז אני חושבת שראוי להגיד לך שמשתמשים בתמונה שלך.

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152188179879533&set=pb.579594532.-2207520000.1389985353.&type=3&theater

 • אנונימי

  היי, אני הבחורה ששמה לך את התמונה. האמת היא שאני בחורה בת 18 שקוראת את הבלוג שלך עוד מהפוסט הראשון (הייתי בת 14, מצחיק לחשוב על זה!).
  כבחורה עם רקע של הפרעות אכילה, אין לך מושג כמה השפעה חיובית הייתה ועדיין יש לך עלי. מעבר לעובדה שאת מראה אפשר להיראות טוב בכל מבנה וצורת גוף, את משדרת כל כך הרבה ביטחון ועוצמה נשית שזה מדהים.
  כאב לי לראות שהתמונה פגעה בך כל כך אבל אני מניחה שהייתי יכולה לצפות את זה, כי זה בדיוק מה שהיה קורה לי אם מישהו היה עושה דבר כזה לתמונה שלי.
  אני שמחה שהחלטת לשתף את הקוראים ואני ממש מקווה שהתמיכה עזרה לך להתמודד.
  מה שבטוח שהבלוג שלך קיבל עוד קצת פירסום, הדעות שלך נשמעות בעוד מקומות והחשיפה הזו מבורכת כי היא מביאה עוד קוראות, ילדות, נערות, ונשים שצריכות את הבלוג שלך.
  אני חייבת לך הרבה תודה, אז שמחה שמעז יצא מתוק 🙂

 • Unknown

  זהר שלום רב,
  מבקשת להיעזר בקשרייך…. אני מפיקה בימים אלו סדרה על נשים שמנות בישראל, חייהן, התמודדותן, יחס החברה מכל היבט, תקשורת, חינוך, תרבות, חברתיות ועוד. עומד בפנינו אתגר רציני הקשור לאופן בו נצליח להעביר את המסר, ולהפוך את הראש לכל המתבוננים איך לראות באשה שמנה, יופי, אחריות, ועוד… אנו מחפשים דוגמנית עירום שתשמש לנו מודל לצילום מייצג שיהווה מעין לוגו לסדרה. אם יש לך רעיונות או אפשרות להפנות, אשמח, יעל שביט- 0505984186

 • אנונימי

  היי זוהר אני בת 13 נכנסתי לבלוג שלך כי ראיתי את הכתבה שלך לא קל להיות שמן אני בתור ילדה ששוקלת 100קילו סובלת מאוד מהצקות ומחרם שנמשך הרבה מאוד זמן בכיתה ג' עברתי חרם נוראי על זה שאחותי נפטרה ועל זה שאני מלאה מאוד ולפני שנה שהייתי בכיתה ז' עברתי חרם בגלל איך שאני ניראת ניסיתי את כל הדיאטות האפשריות והצלחתי להרזות אבל עליתי הכל חזרה תמיד הנושא של השמנה היה המרכז שלי כל החיים מצאתי את עצמי חושבת על המשקל שלי לא רוצה ללכת לבית ספר ואם כבר הולכת אז לא נכנסת לכיתה והולכת למאחורי הביניין להיות עם העבריינים של בית ספר שם לא קיללו אותי כי לא כל אחד שם הייתה בעיה אני מצאתי את עצמי בסביבה רעה אז החלטתי להתנתק והמשיך להיות לבד כהכרתי את המוזיקה שם הבנתי שאין שום אפליות המוזיקה שינתה את החיים שלי אני לוקחת איתי את המוזיקה לכל מקום עם זה למבחן לשיעור או סתם לשבת בבית עם המוזיקה הגעתי למצב שאני אוהבת מוזיקה אבל ממשיכה לשנוא את עצמי יותר ויותר אני בוכה כל יום אני יודעת שאף אחד לא אוהב אותי אני קוראת הרבה מאוד פוסטים שלך אני נהנת לראות שיש עוד כמוני שלא רק אני סובלת שיש קהילה שלמה כזאת הייתי רוצה לחיות בקהילה כזאת שלאף אחד אין יכולת להעליב את הני בגלל שהוא שמן