ביוטי ואופנה

Sexy is the new black

 אחד השינויים הכי עיקריים שהמלתחה שלי עברה בשנים האחרונות זה שהפסקתי לפחד להיות ״סקסית מידי״ או מה שאנשים אחרים יקראו לו ״זנותית״. הבנתי מה זה ״סלאט שיימינג״ והפסקתי להיות ביקורתית כלפיי אחרים ולהחשיב מה שאחרים חושבים עלי כרלוונטי לחיים שלי.
תמיד אהבתי להתלבש סקסי, אני אוהבת בגדים שחובקים את הקימורים שלי. אני אוהבת את הגוף שלי, את הסילואטה שלי ולא רואה צורך להסתיר אותו בבדים מיותרים. זה משהו שתמיד הרגשתי שהוא מאוד נגד מה שאופנתי. עולם האופנה אוהב מאוד אוברסייז ובגדים שרחוקים מהגוף, על שמנות אחת כמה וכמה… תמיד אהבתי בגדים צמודים וסקסיים והייתי מידי פעם משלבת אותם ואז מקבלת הערות נוראיות מכל מיני צנוניות בפורמי אופנה נשכחים והייתי נפגעת וחוזרת תמיד לחצאיות קלוש ש״מטשטשות״ את האגן שלי וגם מרחיבות אותי. מודעות אופנתית וטעם זה משהו שמשתנה כל הזמן ואחד הדברים הראשונים שעפו מהמתלחה שלי כשהתחלתי לחפש את הכיוון שלי היה הצבע השחור. במשך המון שנים לבשתי שחור בגלל שזה מטשטש ו״מרזה״ ולכן כשהתחלתי להתלבש איך שבא לי הפסקתי ללבוש שחור, למרות שהוא צבע שאני פשוט מאוד אוהבת ואין מה לעשות – הוא אחד הצבעים הכי סקסיים בעולם.
אחד הדברים הטובים (הבודדים, ועל זה בפוסט הבא) שמשפחת קרדשיאן עשתה לעולם האופנה זה שהאופנה השתנתה מלמטה. בגדים שהם ״של פרחות״ ובאופן כללי כל מה שסקסי, צמוד ובועט חזר לאופנה על אפם וחמתם של כל מי שניסה לקבור אותנו באוהלים. תחת וקימורים זה כבר לא חיסרון שיש לטשטש אלא משהו שיש להתגאות בו ולהשוויץ בו ואני לגמרי מתה על הגישה הזאת.
מי שמעורה באינסטגרם רואה הרבה נשים מקומרות ופלאסיות לובשות בגדים של אתר שנקרא  fashion nova ואני באופן אישי מאוהבת בבגדים שיש שם. סקס אפיל בטונות, בגדים לנשים שמשפריצות סקס ואוהבת לסובב ראשים ולנקר עיניים ולצערי הרב חוץ בנוקס, אין אף חנות בישראל שבה אפשר למצוא בגדים כאלו במידה 44 ומעלה. אז החלטתי לפני חודשיים לעשות הזמנה משם. היא הגיעה אחרי חודשיים(!) גם בגלל דואר ישראל, וגם כי קראתי מראש שהם לא כאלו להיט בשליחויות שלהם. אז הפוסט הזה הוא מיני סקירה להזמנה שלי ולמה שאני חושבת עליהם.

אתחיל מזה שכל מה שהזמנתי היה מהליין הרגיל ולא הפלאס במידה xl למעט שמלה אחת שהזמנתי במידה הכי קטנה מליין הפלאס והיא נזקקה לתיקונים כדי לשבת טוב. כרגיל הפער בין מידות באתרים אמריקאים/בריטיים לעומת מידות ישראליות הם מטורפים וזה עצוב ממש. בישראל אני בקושי נכנסת ל 44, כרגע יותר 46 אפילו. בליינים של פלאס של אסוס/בוהו/פאשן נובה – המידה הכי קטנה בפלאס גדולה עלי. כלומר אני אפילו לא נחשבת למידה גדולה. וזה עצוב ממש שבישראל במידה הזאת בקושי עולים עלי בגדים ברוב החנויות.
אגב מה שמבאס זה שבליין הרגיל בפאשן נובה הדוגמניות הן לא מציאותית בשיט. הן מפוטשפות למוות והן מנותחות. כל הציצים של כל הדוגמניות זה סיליקון וחזה טבעי לא ישב ככה בבגדים בלי תמיכה. בליין הפלאס אחת הדוגמניות החדשות שלהם אגב היא לטישיה שהיא גירל קראש מטורף שלי ויצא לנו לפטפט באינסטגרם.

אני אתחיל מהחולצה הזאת שממש אהבתי וגם הייתה ממש זולה. אני מתה על קרופ טופ, מתה על הכתפיים שלה ומתה על הכיתוב והפונט. היא הולכת בעייני עם ג׳ינס, חצאיות, והיא מגניבה ממש! (הסנדלים אגב מאסוס והגרביים המדליקות מסופר פארם)

טוב זה הפריט הכי קובר שהזמנתי. השמלה הזאת מרסקת ואני מאוהבת בה קשות. לכל נערות המטאל אי שם.

השמלה הזאת היא אחת המוזרות. מאוד רציתי לנסות את הסגנון הזה מאז שקים הפציעה איתן לפני אלוהים יודע כמה זמן ובחלק הקידמי שלה היא קוברת. אבל אני לא כל כך אוהבת את איך שהיא יושבת על התחת שלי. הכיווצים האלו עובדים יותר על בחורות עם טוסיק קטן כי הם עושים אשליה של ישבן גדול, ושלי הופך לענקי פשוט 🙂   אה ועלי הכתפיות לא נשארות על הכתפיים, הן אוטומטית נופלות…

קובר

קבור. רואות?

זו השמלה היחידה שהזמנתי מליין הפלאס ואם תסתכלו בלינק תראו שהיא יושבת על הדוגמנית אחרת לגמרי כי היא פשוט מאוד גדולה ממני. ואפילו שלי יש חזה הרבה יותר גדול עלי המחשוף היה בערך עד המותניים והיא הייתה רחבה ולא צמודה מספיק.

והייתי חייבת להשחיל לכאן שמלה אחת שחורה מהממת שקניתי דווקא בחנות הכי לא צפויה. והיא בכלל בגזרת אמפייר שאני שיניתי עם חגורת מחוך. השמלה הזאת היא חלום בעייני. שמלת מכשפות מושלמת והיא נרכשה בקסטרו בקיץ, לא הספקתי ללבוש אותה מאז.

קאלות בורדו ללוויה של מישהו?

זהו להיום.
לסיכום: הבגדים של פאשן נובה הורסים. משלוחים מזוויעים. מידות נדיבות. דוגמניות בליין הרגיל שכל קשר בינן לבין איך שנראית אישה במציאות הוא מקרי בהחלט… וליין פלאס מרסק ממש. אני ממש שמחה שיש אופציה כזאת לשמנמנות. למרות שלא מושלם אני בטוחה שאזמין משם שוב בגדים.

מקווה שנהנתן! הפוסט הבא יהיה על משפחת קרדשיאן ושינוי אידיאל היופי.

נשיקות,
זוריק

15 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *